کتاب کارگاه جوشکاری و ورق‌کاری

کتاب کارگاه جوشکاری و ورق‌کاری

قبل از خرید حتما توضیحات را کامل مطالعه نمایید

صفحه اصلی
راهنما
محصولات
لیست فروشگاه ها
درباره ما
قوانین
نقشه سایت
تماس با ما

کتاب کارگاه جوشکاری و ورق‌کاری

15000 قیمت
کتاب کارگاه جوشکاری و ورق‌کاری

کتاب کارگاه جوشکاری و ورق‌کاری

کتاب کارگاه جوشکاری و ورق‌کاری

تعداد فایل: یک عدد

نوع فایل: PDF

عنوان کتاب: کارگاه جوشکاری و ورق‌کاری

نویسنده: مسعود فکوری حسن‌آبادی، فارغ‌التحصیل دکتری دانشگاه صنعتی شریف

تعداد کل صفحات: 125

تعداد صفحات مفید: 106

 

کتاب جوشکاری و ورق‌کاری حاصل 5 سال تدریس در کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌های دانشگاه صنعتی شریف است.

مخاطب این کتاب تنها دانشجویان رشته مهندسی و علم مواد نیستند، بلکه دانشجویان رشته‌های مکانیک، عمران، برق، مهندسی شیمی و صنایع نیز باید بتوانند با آن ارتباط برقرار کنند. از طرفی در کشور عزیزمان ایران شاهد هستیم که دانشگاهیان، بازاری‌ها و اهل صنایع هنوز به یک هم‌زبانی مطلوب نرسیده‌اند. بنابراین این کتاب در زمینه جوشکاری و ورقکاری چند اصل و هدف را دنبال کرده‌است:

1- ساده‌نویسی و پرهیز از بیان مطالب پیچیده!

2- خلاصه‌گویی: کارگاه محل عمل و کسب تجربه است و انتظار می‌رود آن‌چه به‌عنوان تئوری مطرح می‌شود تنها برای راهنمایی و ایجاد جذابیت باشد.

3- تلاش برای رسیدن به هم‌زبانی: سعی شده هر آنچه در صنایع و بازار ایران مصطلح است در کنار کلمات فارسی رایج در دانشگاه و همچنین معادل‌های انگلیسی آورده‌شود.

4- ذکر مثال براساس زندگی روزمره: که باعث افزایش اعتماد به نفس دانشجویان در تعاملات غیردانشگاهی می‌شود و همچنین خلاقیت آن‌ها را افزایش می‌دهد.

 

کارگاه جوشکاری و ورقکاری دانشگاه صنعتی شریف, کارگاه جوشکاری و ورق‌کاری دانشگاه صنعتی شریف, کارگاه ورقکاری و جوشکاری دانشگاه صنعتی شریف,کارگاه ورق‌کاری و جوشکاری دانشگاه صنعتی شریف,کارگاه جوشکاری و ورق کاری دانشگاه صنعتی شریف,کارگاه ورق کاری و جوشکاری دانشگاه صنعتی شریف,آزمایشگاه جوش دانشگاه صنعتی شریف,کارگاه جوش دانشگاه صنعتی شریف,کارگاه ورق دانشگاه صنعتی شریف,کارگاه ورقکاری دانشگاه صنعتی شریف,کارگاه ورق‌کاری دانشگاه صنعتی شریف,کارگاه ورق کاری دانشگاه صنعتی شریف,جزوه کارگاه جوشکاری و ورقکاری دانشگاه صنعتی شریف, جزوه کارگاه جوشکاری و ورق‌کاری دانشگاه صنعتی شریف, جزوه کارگاه ورقکاری و جوشکاری دانشگاه صنعتی شریف, جزوه کارگاه ورق‌کاری و جوشکاری دانشگاه صنعتی شریف,جزوه کارگاه جوشکاری و ورق کاری دانشگاه صنعتی شریف,جزوه کارگاه ورق کاری و جوشکاری دانشگاه صنعتی شریف,جزوه کارگاه جوشکاری و ورقکاری, جزوه کارگاه جوشکاری و ورق‌کاری, جزوه کارگاه ورقکاری و جوشکاری, جزوه کارگاه ورق‌کاری و جوشکاری,جزوه کارگاه جوشکاری و ورق کاری,جزوه کارگاه ورق کاری و جوشکاری, کتاب کارگاه جوشکاری و ورقکاری, کتاب کارگاه جوشکاری و ورق‌کاری, کتاب کارگاه ورقکاری و جوشکاری, کتاب کارگاه ورق‌کاری و جوشکاری,کتاب کارگاه جوشکاری و ورق کاری,کتاب کارگاه ورق کاری و جوشکاری


خرید

پرداخت آنلاین
درصورت نداشتن ایمیل از ایمیل زیر استفاده کنید

zeefile.ir@gmail.com

mouse corsair

بازار اجتماعی باسلام

25,000 تومان تخفیف خرید اول

ثبت نام رایگان